DA PA Değerleri Yüksek DoFollow Backlink Siteler Listesi 2020

Yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturmak ve 2020'de web sayfalarınıza organik trafik çekmek için ücretsiz yüksek DA PA DoFollow sitelerinin bir listesini mi arıyorsunuz? Evet ise, doğru kaynaktasınız.

DA PA Değerleri Yüksek DoFollow Backlink Siteler Listesi 2020
DA PA Değerleri Yüksek DoFollow Backlink Siteler Listesi 2020

DoFollow Backlinkler, bir web sayfasının arama motorlarında görünürlüğünü artırmak, ürünleriniz için daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak ve web sitenize veya blogunuza daha fazla organik trafik çekmek için dijital pazarlamada büyük bir rol oynar.

Bu yazımızda, yüksek DA geri bağlantılarının önemini, ücretsiz yüksek DA geri bağlantılarını oluşturmanın en iyi yollarını ve web siteniz için kaliteli geri bağlantılar oluşturmanıza yardımcı olacak DoFollow geri bağlantı sitelerinin bir listesini paylaşacağız.

Bağlantı kurma, bir web yöneticisinin geri bağlantı grafiğini geliştirmek için yüksek DA web sitelerinden yüksek kaliteli ve DoFollow geri bağlantıları oluşturmaya odaklandığı sayfa dışı bir optimizasyon sürecidir.

Farklı yüksek DA PA sitelerinden yüksek kaliteli bağlantılar oluşturmak ve web sitenizin veya blogunuzun alan adı yetkisini geliştirmek kolaydır. 2020'de bağlantı kurma stratejisi hakkında her şeyi bilmeniz için makalenin tamamını dikkatlice okumanızı rica ediyoruz.

Bu blog yazısında, web sayfalarınızı gösteren ücretsiz DoFollow geri bağlantıları oluşturmak için tüm teknikleri açıklayacağız. 2020'de daha iyi arama sonuçları elde etmek için yüksek alan adı ve sayfa yetkisine sahip tüm web sitelerini listeleyeceğiz.

Web sitenizin organik arama sıralamalarını, güvenini ve etki alanı otoritesini geliştirmek için tüm bağlantı kurma tekniklerinin farkında olmak için makalenin tamamını dikkatlice okumanızı rica ediyoruz.

Bir Web Sitesi için DoFollow Geri Bağlantıları Neden Önemlidir?

DoFollow geri bağlantıları, bir web sayfasını arama motorlarında tanıtmanın yanı sıra bir web sitesinin tarama hızını artırmak için önemli bir rol oynar. DoFollow geri bağlantıları bir web sitesinin otoritesini hızlı bir şekilde oluşturmak için daha değerlidir.

DoFollow backlink web siteleri, bağlantıyı takip etmek ve taramak için bir arama motorunu gösterir. Sık sık web sitenizin arama motorları tarafından endeksli olacak, anında web sayfaları sıralamak ve tarama mümkün olacak.

Ayrıca, bir web sitesinin bağlantı suyu, alan adı otoritesi, sayfa otoritesi, PageRank arama sıralamasını, tarama hızını, güveni ve organik trafiği iyileştirmeye yardımcı olurlar.

2020'de Yüksek DA PA DoFollow Backlinkleri Nasıl Yapılır?

İnternette yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturmak için çok fazla DoFollow sitesi var. Ancak, daha iyi arama sonuçları elde etmek için ilgili ve yüksek DA web sitelerini seçmenizi öneririz.

Web siteniz veya blogunuz için geri bağlantılar oluştururken, geri arama dizininizi veya bildirimlerinizi arama motorları tarafından kolayca almak için bazı kurallara uymanız gerekir.

 1. Yüksek DA web sitelerini seçin, düşük otorite web sitelerinden kaçının.
 2. Spam göndermekten kaçının; doğru kategoriyi seçin.
 3. Tek bir alan adından daha fazla geri bağlantı oluşturmayın.
 4. Her web sitesi için benzersiz içerik kullanın.
 5. Haftada en fazla 20 geri bağlantı oluşturun.
 6. Asla geri bağlantı üreteci araçları kullanmayın.

Ücretsiz Yüksek DA PA Dofollow Geri Bağlantı Siteleri nedir?

Yüksek DA PA web sitelerinden ücretsiz DoFollow geri bağlantıları oluşturmanın çok fazla yolu var. Bazılarını burada açıklayacağız. Aşağıda listelenen tüm web siteleri doğrulanmıştır ve yüksek alan adı otoritesine ve PageRank'in kendisine sahiptir ve web sitenizin otoritesini de geliştirmenize yardımcı olacaktır. Bir göz atın:

1. Web 2.0 Gönderme Siteleri

Web 2.0 web siteleri, kullanıcılarının web sayfalarını benzersiz bir URL ile oluşturmasına olanak tanıyan yayıncı türü web siteleridir. Ücretsiz DoFollow bağlantıları oluşturmanıza yardımcı olacak bazı High DA DoFollow web 2.0 sitelerinin listesi.

 1. WordPress.com
 2. Blogger.com
 3. Tumblr.com
 4. Weebly.com
 5. Wikidot.com
 6. Kinja.com
 7. Strikingly.com
 8. Yola.com
 9. Business.site
 10. Wix.com

2. Sosyal Yer İmleme Siteleri

Sosyal yer imi siteleri , yüksek DA web sitelerinden yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturarak web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırmak için en güvenli yöntemlerden biridir.

İşte kaliteli DoFollow geri bağlantılarını oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz yüksek DA DoFollow sosyal yer imi sitelerinin bir listesi.

 1. Digg.com
 2. Stumbleupon.com
 3. Lezzetli
 4. Folkd.com
 5. Reddit.com
 6. Bizsugar.com
 7. Slashdot.org
 8. Scoop.it
 9. Fark.com
 10. Newsvine.com

3. Blog Yorum Siteleri

Blog yorum siteleri , web sitenize veya blogunuza işaret eden yüksek DA geri bağlantıları oluşturmanın en kolay yollarından biridir. Canlı blog yorumlama planı geri bağlantı grafiğinizi yüksek sağlayacaktır.

İşte yüksek kaliteli DoFollow web sitesi için yüksek kalitede geri dönüşler yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz yüksek DA DoFollow bloglarının listesi.

 1. Copyblogger.com
 2. Yoast.com
 3. Neilpatel.com
 4. Quicksprout.com
 5. Shoutmeloud.com
 6. Backlinko.com
 7. Johnchow.com
 8. Problogger.com
 9. Melyssagriffin.com
 10. Nichepursuits.com

4. Dizin Gönderme Siteleri

Dizin gönderme, arama motorlarındaki sıralamanızı yükseltmek için blogunuza işaret ederek yüksek kaliteli geri bağlantılar oluşturmanın en eski yollarından biridir.

İşte 2020 yılında ücretsiz yüksek DA PA DoFollow geri bağlantıları yapmanıza yardımcı olacak High DA DoFollow dizini gönderim sitelerinin listesi .

 1. Usalistingdirectory.com
 2. Highrankdirectory.com
 3. Dizila.com
 4. Thewebdirectory.org
 5. Somuch.com
 6. Entireweb.com
 7. A1webdirectory.org
 8. Abc-directory.com
 9. Urldirecting.com
 10. Sitepromotiondirectory.com

5. Makale Gönderme Siteleri

Bu işlem ile makalelerinizi makale dizinlerine göndererek kaynak linki bırakabilirsiniz. Birkaç makale gönderme sitesi , kullanıcılarına bazı geri bağlantılarla farklı ve yüksek kaliteli makaleler yayınlamalarını sağlar.

İşte yüksek kaliteli yüksek DA DoFollow 2020 yılında geri almak için yardımcı olacak yüksek DA DoFollow makale gönderme web sitelerinin bir listesi.

 1. Hubpages.com
 2. Ehow.com
 3. Ezinearticles.com
 4. Tumblr.com
 5. Sites.google.com
 6. Livejournal.com
 7. Buzzle.com
 8. Nbcnews.com
 9. Selfgrowth.com
 10. Evernote.com

6. İşletme Listeleme Siteleri

İşletme listeleme siteleri, yerel işletme veya işletme web sitenizi tanıtmanın en iyi yollarından biridir. İşte 2020 yılında işletmenizin görünürlüğünü artırmak için kullanabileceğiniz en iyi işletme giriş siteleri listesi.

 1. foursquare.com
 2. mapquest.com
 3. trustpilot.com
 4. indiamart.com
 5. tradeindia.com
 6. justdial.com
 7. yellowbot.com
 8. sulekha.com
 9. yelp.com

Sonuç

Bu makale, trafiğinizi artırmanıza, yüksek alan adı otoritesi geri bağlantıları oluşturmanıza, Alexa sıralamasını iyileştirmenize ve alan adı değerini artırmanıza yardımcı olacaktır. Yüksek DA geri bağlantıları arama motoru optimizasyonu için son derece yararlıdır

Yüksek DA web sitelerinden geri bağlantılar oluştururken lütfen tüm talimatları uygulayın.

Kaynak: https://digitalrain.in/blog/high-da-dofollow-backlink-submission-sites/