En Hızlı Kilo Verdiren 2020 Diyeti

2020 yılınde en hızlı kilo verdiren diyetini sizler için hazırladık.

En Hızlı Kilo Verdiren 2020 Diyeti
En Hızlı Kilo Verdiren 2020 Diyeti

Aldırdığı kilolar nedeniyle kadınların korkulu rüyası kış aylarının tamda ortalarına yaklaşmışken sizler için çok özel bir yazı hazırlamak istedik. Malum kış ayları nedeniyle insanlar genel olarak vakitlerini kapalı mekanlarda geçiriyorlar. Bu da hareket kısıtlılığına yol açtığından yenilen besinlerin vücutta daha fazla depolanmasına neden oluyor. Durum böyle olunca kiloları eritme problemi de ortaya çıkmış oluyor.

Sadebilgi.com’a Özel Diyet Listesi:

Sadebilgi.com ekibi olarak bu aylarda sizler için en hızlı ve en sağlıklı kilo verdirebilecek besinleri araştırarak listesini hazırladık. Bir insanın yaşamsal faaliyetleri aksatmadan idame ettirebilmesi için gerekli olan kalori miktarının 1800 kalori olduğunu baz alarak listemize aşağıda ki yiyeceklere yer verdik.

  • Sabah için kesinlikle yağ kullanılmadan tam tahıllı buğday ekmeği kullanılarak yapılmış ve sadece iki dilim peynir kullanılmış bir tost. (Kalori Miktarı: 280 Kalori) Yanına haşlanmış bir yumurta. (Kalori Miktarı: 70 Kalori)
  • Ara öğün için bir avucunuzu dolduracak kadar meyve dilimleri. Karışık olabilir. (Kalori Miktarı: Yaklaşık 50 Kalori)
  • Öğle için isteğe bağlı olarak 2 kaşık bulgur veya makarna ve 1 kepçe çorba. (Kalori Miktarı: Yaklaşık 80 Kalori) Bunlarla birlikte 5 – 6 kaşık susuz baklagil veya sebze yemeği. (Kalori Miktarı: 150 Kalori) Yağsız salata (Kalori Miktarı: 30 Kalori) Yarım kase kadar yoğurt.  (Kalori Miktarı: 80 Kalori)
  • Ara öğün olarak 10 adet kadar çiğ fındık veya badem. İsteyen 3 tam cevizde yiyebilir. (Kalori Miktarı: 50 Kalori) Bir müddet sonra bir diğer ara öğün için 1 bardak ayran veya kefir. İsteyen 1 bardak latte de alabilir. (Kalori Miktarı: 150 Kalori)
  • Akşam için 1 dilim ekmek yada küçük bir haşlanmış patates (Kalori Miktarı: 70 Kalori). Küçük kepçe çorba  (Kalori Miktarı: 80 Kalori), 100 gram et, tavuk yada balık  (Kalori Miktarı: 350 Kalori),  Yağsız salata (Kalori Miktarı: 30 Kalori), Yarım kase kadar yoğurt. (Kalori Miktarı: 80 Kalori)
  • Ara öğün için Yarım kase kadar yoğurt.  (Kalori Miktarı: 80 Kalori)