Hizmetçiler Dizisi Yaşar Tuna kimdir? Cansu Fırıncı

Hizmetçiler kadrosunda yer alan Yaşar Tuna karakteri merak ediliyor. Yaşar Tuna hakkında, Hizmetçiler dizisi karakterleri arasında yer almasının ardından merak ediliyor.

Hizmetçiler Dizisi Yaşar Tuna kimdir? Cansu Fırıncı

Hizmetçiler kadrosunda yer alan Yaşar Tuna karakteri merak ediliyor. Yaşar Tuna hakkında, Hizmetçiler dizisi karakterleri arasında yer almasının ardından merak ediliyor. Dizide yer alan Yaşar Tuna karakterine hayat veren Cansu Fırıncı ile ilgili merak edilenlere haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.


Yaşar Tuna Kimdir?

“Herkes beni kötü bilir, benden korkar, çekinir. Bu da bana istediklerimi yapmak için gereken ortamı oluşturur. Kimseyi düşünmem, gözünün yaşına bakmam. Böyle bilmeleri işime gelir. Fakat bilmedikleri aslında hiç sevilmediğimdir. Biri gerçekten sevse beni, yüzüme bir gülse her şey bambaşka olur ama gel de bunu onlara anlat.”


Adı Soyadı: Cansu Fırıncı
Yaşı: 38 (16.03.1982)
Boyu: 1.75 m
Kilosu: 75 kg
Burcu: Balık
Göz Rengi: Kahverengi
Eğitim: Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü
Doğum Yeri: Ankara


Biyografisi

Cansu Fırıncı, 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2011 yılında Urfalıyam Ezelden dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; daha sonra Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan; baş rolde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Sanem Yeles, Ahsen Eroğlu, Elifcan Ongurlar ve Naz Ar’ın yer aldığı Kızlarım İçin dizisinde Çetin  karakterini canlandırmış olan oyuncu Hizmetçiler Dizisinde Yaşar Tuna rolünü canlandıracaktır.


Yaşar Tuna karakteri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.