Kadınların Altıncı Hisleri

Kadınların Altıncı Hisleri nedir, Kadınların altıncı hisleri güçlü müdür, kadınların altıncı hissi var mıdır gibi konuların ışığında bulabileceğiniz yazımız sizlerle.

Kadınların Altıncı Hisleri
Kadınların Altıncı Hisleri

Bir kadın size bir soru yöneltiyorsa mutlaka doğruyu söyleyin çünkü muhtemelen cevabı biliyordur. Emim birçoğunuz bu sözü daha önce defalarca duydunuz. Belki farklı kelimelerle veya yeri oynanmış kelimelerle oynanmış cümleler okudunuz ama anlam olarak hepsi aynıydı. Zaten birçok insanın bu konuda ki fikri de muhtemelen aynıdır.

Neden Aynıdır?

Kadınlardan bahsediyorsak gezmeyi, eğlenmeyi erkeklerden daha çok seven varlıklar diyerek başlamamız en doğrusu olur. Zira kadınlar kültürel ve sanatsal eylemlere erkeklerden çok daha fazla değer veriyorlar. Bunların en temel nedeninin yaratılışları itibari ile bu şekilde oldukları düşünülüyor. Tabi yaratılıştan gelen özellikler sadece bunlardan ibaret değil hemen herkes bilir ki kadınların hisleri çok kuvvetlidir. Öyle ki birçok olacak olayı önceden sezimler ve bu konulara karşı önlem dahi alırlar.

Durum böyle olunca kuvvetli sezileri sayesinde yanılma payları erkeklere göre çok daha az oluyor. Yine de çok biliyormuş gibi davranan kadınlar çok azdır ortalıkta… Çünkü her ne kadar yaratılış hediyesi olarak verilen kuvvetli hisleri olsa da normal bir insanı ukala ve kurnaz düzeye getirecek bu hisleri dizginleyecek bir de saflık ruhlarına serpiştirilmiş kadınların. Kimi zaman kalkan olarak kullandıkları bu saflık özelliği onları mükemmel bir anne, eşsiz bir eş yapmak için en önemli katkı maddesi. Yoksa işin içerisinde saflık olmasaydı erkeklerin hali nice olurdu düşünmek bile istemiyorum :)

Özgüven Patlaması Yaşayan Erkekler

Bu yazımızın sonuna gelirken bir konuya daha değinmeden yazımı bitirmek istemiyorum. Eminim sadebilgi.com ailesi olarak konunun ne olduğunu çoktan anladınız. Tam da tahmin ettiğiniz gibi değinmek istediğim son şey tüm bunları bilmesini rağmen hala ayak direten erkekler. Bazen gülmeden edemiyorum desem yeridir. Her şeyi bildiğini bilseler bile son ana kadar ümidini yitirmeden inkar etmeyi nasıl becerebiliyorlar gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. Ancak her şeye rağmen onların da bu durumlarına üzülmüyorum değilim. Safcağızlarım nerden bilebilirler ki aslında bütün olaylara Yaratıcının doğuştan itibaren verdiği bir süper güç ile hakim olduğunuzu… Her neyse biz yazımızı burada bitirelim gerisini onlar düşünsün…