Twitch Prime ile Nasıl Bedava Abone Olunur?

Twitch Prime ile Nasıl Bedava Abone Olunur?
Twitch Primi Aboneliği Nasıl Yapılır

Bu yazımızda sizlere twitch prime bedava abone olma 2019, twitch prime abone olma 2019, twitch prime bedava abone olma 2019, twitch prime abone olma 2019, twitch prime abone olamıyorum, twitch prime abone olma 2019,  twitch prime yapma 2019, twitch prime abone olamıyorum, twitch prime abone olma 2019, twitch prime yapma 2019 gibi detaylı bilgileri paylaşacağız. İyi okumalar!

Prime abonelik nedir?

İlk olarak prime abonelik Twitch’in bize sunduğu bir pakete benzer bir şeydir. 1 hafta bedava sonra eğer isterseniz ilk 6 ay 3€, sonraki aylar 6€ ücretlendirmesi olan bir hizmet. Normalde aylık 5$ olan Twitch aboneliğini bu hizmet ile biraz daha ucuza alma şansı elde ediyorsunuz ve de bu prime aboneliği ile anlaşmalı oyunlarda prime’a özel hediye (Pubg, Fortnite, Apex Legends vs.) eşyalar alabiliyorsunuz. Ayda 1 kez istediğiniz kişiye abone olabiliyor, Twitch chatlerinde Twitch Prime iconuna sahip oluyorunuz ve de yayınlarda reklam izlemiyorsunuz.

Prime abonelik yayıncıya destek olur mu, yasal mıdır?

Evet, abone olduğunuz yayıncıyı desteklemiş olursunuz. Evet 1 kereliğine herkesin kullanabileceği legal bir şey. Bu kullanımdan sonra ücretleri otomatik çeker eğer para varsa kartta ki yoksa çekemez ve devam etmez aboneliğiniz. Ancak şunu da belirteyim abonelik devam etmez dedik. Yani ilk aylık aboneliğiniz kalır süre boyunca ve bu destek yayıncıya gider. Bu konuda bir sıkıntı olmaz sadece bir sonraki ay twitch prime üyeliğiniz olmaz. Çünkü bu bir kereliğine ücretsiz abone olma şansı veriyor size.

Twitch Prime bedava deneme süresini başlatma:

  • Twitch prime ile abone olmak için Buraya tıklayınız.
  • Açılan sayfada Start your free 30-day trial tuşuna basın.Kredi kartı, adres vs bilgilerinizi girin ve Twitch Prime aboneliğinizi başlatın. 
  • Bilgilerinizi girerken Türkçe karakter (ç,ş,ğ,ı,ö,ü gibi) kesinlikle kullanmayın. 

Twitch "Prime Aboneliği Alınamaz" Hatası alıyorsanız tıklayınız!

Twitch Prime fırsatlarından yararlanma

  • Abone olmak istediğiniz kanala gidin Abone Ol butonuna tıkladığınızda Twitch Prime ile Bedava Abonelik seçeneğine tıklayarak abone olun.
  • Eğer LOL kapsülü, Bedava Oyun, Bedava Loot gibi diğer fırsatlardan yararlanmak istiyorsan Twitchdeki arama butonunun yanındaki taç simgesine tıklayın. 
  • Twitch'in politikası gereği twitch prime fırsatlarından yararlanmak için 1 hafta beklemeniz gerekebilir. 

Twitch Prime aboneliğini sonlandırma

  • Twitch Prime'ın fırsatlarından yararlandıktan sonra Twitch Prime üyeliğinizi iptal etmelisiniz.Çünkü 30 günlük deneme süresi bittikten sonra Twitch Prime aboneliğiniz devam eder ve kartınızdan para kesilir.Bu yüzden Twitch Prime'ı aktifleştirdikten sonra 1 ay içinde iptal etmekte fayda var. 
  • Buraya tıklayın ve End Trial and Benefits butonuna tıklayın.
  • İptal edip etmek istemediğinizi 2-3 defa soruyor dikkat edin.En sonunda ekranda 30 gün sonra üyeliğinizin biteceğini ve ücret kesintisi olmayacağını söyleyen bir bildirim alırsınız.