WhatsApp Messenger 2.20.156 Beta Apk İndir

Dünyanın en çok kullandığı mesajlaşma platformu olan Whatsapp'ın yeni sürümünü hemen edinebilirsiniz.

WhatsApp Messenger 2.20.156 Beta Apk İndir
WhatsApp Messenger 2.20.156 Beta Apk İndir

WhatsApp Messenger 2.20.156 Beta Apk İndir

Sosyal medya üzerinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Messenger uygulaması piyasada bir alternatifi olmaması veya olsa bile ilk olduğundan dolayı neredeyse piyasanın %95'ine hakimdir.  Facebook firmasının instagram ve whatsapp uygulamalarını da satın almasından sonra ise büyük bir gelişme gösteren WhatsApp Messenger yeni özellikleriyle güncellemeler sayesinde kullanıcıları ile buluşuyor.

Haberleşmek isteyeceğiniz gruplar

Aileniz veya çalışma arkadaşlarınız gibi sizin için çok önemli olan gruplarla haberleşin. Grup sohbetleriyle tek seferde 256 kişiye kadar mesaj, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Ayrıca grubunuza isim verebilir, sessize alabilir veya bildirimleri tercihinize göre ayarlayabilirsiniz.

Whatsapp uygulamasını indirmek için aşağıda yer alan butona tıklayınız.

Kolay, Güvenilir Mesajlaşma

Aile ve arkadaşlarınızla ücretsiz* mesajlaşın. WhatsApp, mesaj göndermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır, böylece SMS ücreti ödemezsiniz. Web ve masaüstündeki WhatsApp ile tüm sohbetlerinizi bilgisayarınızla sorunsuz bir şekilde senkronize edebilirsiniz. Böylece hangi cihazdan sohbete devam etmek sizin için daha kolaysa onu tercih edebilirsiniz. Masaüstü uygulamasını indirin veya başlamak için web.whatsapp.com adresine gidin.